Ekskursija į Pakūtą

A-44 grupės mokiniai mokslo metų pabaigoje kartu su grupės auklėtoja A. Konteniene, profesijos mokytoja V. Ramanauskiene sumanė vykti į ekskursiją.

Vyko į Pakutuvėnus – Plungės rajone įsikūrusią Šv. Antano Paduviečio parapiją ir vienuolyną. Aplankė parapijos bažnyčią, turėjo galimybę pabendrauti su kunigu Gediminu Numgaudžiu. Mokiniai buvo supažindinti su parapijos, bažnyčios istorija, kalbėjosi apie kiekvienai asmenybei svarbius dalykus – gyvenimą, mirtį, tikėjimą, Dievą... Po to lankėsi „Susitaikinimo sodyboje“, kurioje gyvena įvairių priklausomybių turintys žmonės, papasakota apie krikščioniškos bendruomenės gyvenimą, brolių pranciškonų organizuojamas įvairias vasaros stovyklas bei kitus bendruomenės renginius. Grįždami namo mokiniai dar aplankė Jomantų pažintinį taką, pasidalino turiningos dienos įspūdžiais.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

Budintis sargas

Tvarkaraščiai

moodle tumb