2011-2012 m. m. straipsnių archyvas

Smulkaus verslo organizatoriaus specialybės mokinių susitikimas su verslininke Jadvyga Balvočiūte

2012 metų birželio 20 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje vyko Smulkaus verslo organizatoriaus specialybės SV-45 grupės moksleivių susitikimas su verslininke Jadvyga Balvočiūte.
Gegužės mėnesį šios grupės moksleiviai, vadovaujami mokytojos metodininkės Adolfinos Grušienės, atliko verslo aplinkos tyrimą Mažeikių savivaldybės Viekšnių seniūnijoje.

2012-06-20

Baigiamasis Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” Nr. LLP-LDV-IVT-2011-LT-0512 renginys

Birželio 14 dieną mokyklos aktų salėje vyko baigiamasis projekto „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” Nr. LLP-LDV-IVT-2011-LT-0512 renginys, kurio pasžiūrėti ir pasiklausyti susirinko mokyklos mokiniai ir mokytojai. Projekto metu 12 mūsų mokyklos trečio kurso mokinių atliko keturių savaičių baigiamąją praktiką Vokietijoje ir Turkijoje.

2012-06-14

Žygis baidarėmis pagal projektą „Pažink savo kraštą keliaudamas“

Birželio 5 dieną būrelis Viekšnių skyriaus mokinių su kūno kultūros mokytoja Sonata Jaskaudiene bei profesijos mokytojais Genovaite Čiužiene ir Algimantu Beniušiu įsijungė į projektą „Pažink savo kraštą keliaudamas “. Plaukėme Ventos upe baidarėmis, maršrutu Viekšniai–Mažeikiai ir įveikėme 18 kilometrų atstumą.

2012-06-05

Lietuvos jaunimo turizmo centro projektas „Lietuvos kulinarinio ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“

Gegužės 29 dieną Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko Lietuvos jaunimo turizmo centro organizuojamo projekto „Lietuvos kulinarinio ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos regiono varžytuvės. Varžytuvėse dalyvavo šešios komandos: Plungės technologijų ir verslo mokykla, Klaipėdos turizmo mokykla, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla, Šiaulių Profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyrius, Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla ir Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius.

2012-05-29

Mokinių stažuotė Vokietijoje

Š. m. balandžio 26 – gegužės 27 d. mėn. (keturias savaites) šeši mūsų mokyklos trečiakursiai - 3 agroserviso darbuotojo specialybės mokiniai Marius Kazlauskas, Tomas Rimkus, Juozas Vėlavičius (AD-32 gr.) ir 3 technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniai Marius Jurevičius, Mantas Paulauskas, Žygimantas Vanagas (TP-33 gr.) atliko praktiką Vokietijoje pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą „Profesinio tobulėjimo galimybės ES šalyse – žingsnis karjeros link” Nr. LLP-LDV-IVT-2011-LT-0512.

2012-05-28

Respublikinis profesinio mokymo įstaigų meistriškumo konkursas „ŽEMĖS VAIKAI 2012“ Alytaus PRC

Gegužės 8 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų meistriškumo konkurso „ŽEMĖS VAIKAI 2012“ II etapas, kuriame iš įvairių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų dalyvavo 23 mokiniai. Jie turėjo kuo įspūdingiau ir išradingiau turėjo pagaminti tą patį patiekalą.

2012-05-08

Respublikinis profesinio mokymo įstaigų meistriškumo konkursas „ŽEMĖS VAIKAI 2012“ Veisiejuose

Gegužės 8 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų meistriškumo konkurso „ŽEMĖS VAIKAI 2012“ II etapas. Nuostabiame ežerų krašte dėl šešių vietų ir teisės dalyvauti konkurso finale varžėsi 29 būsimieji kaimo turizmo, viešbučio darbuotojai ir smulkiojo verslo organizatoriai.

2012-05-08

XI bėgimas Europos dienai paminėti

2012 m. gegužės 3 d. MPM Viekšnių skyriaus mokiniai išbandė savo jėgas XI bėgime Europos dienai paminėti. Šis bėgimas užregistruotas Lietuvos bėgimo federacijoje, jame dalyvauja ne tik sportininkai iš Viekšnių, bet ir iš Mažeikių, Šiaulių rajono, Kuršėnų, Skuodo. Šiais metais dalyvavo 60 bėgikų iš jų keturiolika mūsų mokyklos mokinių. Dalyviai įveikė beveik pusšešto kilometro trasą.

2012-05-03

Smiginio varžybos

Balandžio 25 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus sporto salėje vyko smiginio varžybos, kuriose savo rankos taiklumą panoro išbandyti AM-38, TP-37, PB-39, AD-42 ir TP-43 grupių mokiniai. Mokiniai turėjo puikią galimybę pasivaržyti ir linksmai praleisti laiką.

2012-04-26

Balandžio 20 akcija DAROM 2012!

Mes ne už tai, kad visus metus šiukšlinti, o vieną dieną tvarkytis. Mes už tai, kad kiekvienas išėjęs į gamtą prisimintume – mes esame gamtos, savo miesto šeimininkai – būkim kultūringi, gerbkim save ir kitus!

2012-04-20

Atvirų durų diena

Balandžio 12 dieną Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje vyko atvirų durų diena. Mokyklos mokytojai ir mokiniai ypatingai laukia šios dienos, nes tai gera proga parodyti savo darbo vaisius, artimiau pabendrauti su būsimais mokiniais ir patraukti savo pusėn dar neapsisprendusius.

2012-04-12

Velykinis renginukas bendrabutyje

Kovo 29 dieną bendrabutyje vyko Šventų Velykų renginukas.
Renginio vedėjos pasakojo apie Velykas ir jų tradicijas, pasakojo su Velykomis susijusius anekdotus. Visi žaidė sugalvotus žaidimus.

2012-03-29

PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Kovo 2 dieną trims grupėms trečiakursių (AD-32, TP-33 ir MA-34) skambėjo paskutinis skambutis. Baigėsi pamokos šioje mokykloje. Agroserviso darbuotojai, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjai ir technikos priežiūros verslo darbuotojai iki birželio vidurio teorines mokykloje įgytas žinias bandys pritaikyti darbinėje praktikoje.

2012-03-02

ŠIMTADIENIS

Vasario 24 d. abiturientai į mokyklą rinkosi pakiliai ir šventiškai nusiteikę, juk išlaikę brandos egzaminus jie gaus atestatą ir bus įveikę pirmąjį, vieną iš svarbiausių laiptelių savo gyvenime... Šimtadienis – tai viena smagiausių ir linksmiausių abiturientų šventė. Ji simbolizuoja jaunystę, veržlumą, polėkį ir svajones... O jų tiek daug, kai esi jaunas... Tačiau egzaminai – nelengva užduotis ir liko tik 100 dienų pakartoti, ką išmokai per dvylika metų, ir išmokti, ko dar nespėjai. Bet šimtadienis linksma šventė, todėl tądien abiturientai linksminosi ir juokavo.

2012-02-24

VARŽYBOS „GERIAUSIAS ŽEMAITIJOS ZONOS JAUNASIS AUTOMOBILIŲ VAIRUOTOJAS“

Žemaitijos kolegijos Rietavo fakulteto Inžinerijos katedros kvietimu Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniai Tomas Bliudzukis, Deividas Kažukalovas ir profesijos mokytojas Petras Čiuladis 2012 m. vasario 23d. dalyvavo varžybose „Geriausias Žemaitijos zonos jaunasis automobilių vairuotojas.“

2012-02-23

AKCIJA „IŠGELBĖKIME GYVYBĘ – TAPKIME KRAUJO DONORAIS“

Vasario 8 dieną Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje lankėsi Klaipėdos kraujo centro medikai. Mokykloje vyko akcija „IŠGELBĖKIME GYVYBĘ – TAPKIME KRAUJO DONORAIS“. Tai jau ketvirtus metus iš eilės vykstanti ir jau tradicine tapusi akcija.

2012-02-08

Mokinių vizitas į Žemaitijos kolegiją

Sausio 26 d. Mažeikių PM Viekšnių skyriaus antro ir trečio kursų mokiniai bei jų mokytojai buvo pakviesti apsilankyti Žemaitijos kolegijos Rietavo fakultete. Žemaitijos kolegiją sudaro Rietavo, Telšių, Mažeikių fakultetai. Tai valstybinė neuniversitetinė mokykla Žemaitijos regione, įkurta 2002 metais.

2012-01-26

Tradicinių lietuviškų švenčių stalų serviravimo konkursas

2012m. sausio 25d. vyr. profesijos mokytoja E. Tamošauskienė ir praktikos vadovas Alfredas Vėlavičius organizavo Viekšnių skyriuje II kurso PB-41 grupės padavėjų- barmenų Tradicinių lietuviškų švenčių stalų serviravimo konkursą. Jame dalyvavo ir Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos kaimo turizmo specialybės mokiniai.

2012-01-25

Traktorių praktinio vairavimo profesinio meistriškumo konkursas

Š.m. sausio 25 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus kvietimu Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės , Telšių profesinio rengimo centro mokyklos automechaniko specialybės mokiniai, mokytojai ir vadovai dalyvavo traktorių praktinio vairavimo konkurse, kurio tikslas buvo ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, praktinio traktorių vairavimo įgūdžius.

2012-01-25

MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS

DĖL UGDYMO PROCESO NUTRAUKIMO
2012-02-01 Nr. 80
Mažeikiai

     Vadovaujantis Bendraisiais ugdymo planais, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai, pamokos nevyksta bendrąjį lavinimą teikiančių profesinių mokyklų mokiniams. Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių.
     Mokytojai per šalčius privalės būti savo darbo vietose. Jeigu mokinys ateis į mokyklą, jis nebus grąžinamas namo ir galės būti mokykloje visą numatytą laiką.
       Pagal Bendruosius ugdymo planus vasario 17 d. mokiniams yra žiemos atostogų diena.

 

Direktorė

 Vida Lumpickienė

 

 

Sporto šventė „Mokyklos galiūnai”

Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje 2012 m. sausio 19 d. įvyko sporto šventė „Mokyklos galiūnai“. Varžybose dalyvavo AD-36, AD-42, TP-37, TP-33, TP-43, MA-44, MA-38, S-39, PB-40, SV-45 grupės, kurių mokiniai varžėsi svarsčių stūmimo ir rovimo, virvės traukimo ir kimštinio kamuolio stūmimo rungtyse.

2012-01-19

Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 22 dieną Viekšnių skyriuje vyko Kalėdinis karnavalas tema „Pasaulio šalys“. Jo metu apkeliavome bemaž visą pasaulį.
Kiekviena grupė buvo paruošusi programėlę apie pasirinktą šalį. S-40 grupė pademonstravo skaidres apie Kalėdų šventimo tradicijas įvairiose šalyse, sužinojome iš kur atsirado Kalėdų Senelis ir dar daug įdomių faktų.

2011-12-20

Tradicinių lietuviškų Kūčių ir Kalėdinių gaminių paroda - pardavimas

Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje 2011-12-21d. vyresnioji profesijos mokytoja Elena Tamošauskienė suorganizavo tradicinę lietuviškų Kūčių ir Kalėdinių valgių parodą - pardavimą. Parodos tikslas ugdyti mokinių savarankiškumą gaminti, apskaičiuoti kainas, prekiauti bei geriau pažinti lietuviškų tradicinių švenčių valgų asortimentą.

2011-12-21

Prasidėjo Adventas – susikaupimo ir gerų darbų metas

Kartais nesusimąstome ir nepasidžiaugiame tuo, ką turime: darbą, namus, mylimus artimus žmones... Kartais pamirštame sau pasakyti: - man viskas gerai, aš laimingas...

2011-12-13

Bendrabutyje vėl karialiavo šokis…

Šokis - viena intymiausių bendravimo formų. Gyvenimas atrodo gražesnis, kai skrieji parketu dieviškos valso muzikos link. Kojos dar neprisitaikiusios prie ritmo, o širdis, rodos, apsisprendusi visam gyvenimui…

2011-12-08

Išvyka į forumą „SIEKTI. KURTI. VEIKTI“

Lapkričio 25 dieną mūsų skyriaus mokinių taryba svečiavosi Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykloje, kur vyko mokinių tarybų forumas „SIEKTI. KURTI. VEIKTI”.
Trijų mokyklų (Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų, Šeduvos technologijų ir verslo bei Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus) mokinių tarybų komandos, susitikusios ties Skuodo riba, patraukė Mosėdžio link.

2011-11-25

TALENTŲ ŠOU

Lapkričio 24 dieną Viekšnių skyriuje vyko „Talentų šou“. Renginio vedėjai Gintarė Sukurytė ir Žilvinas Pukevičius pristatė dalyvius. Savo „talentus“ rodė ir seni scenos vilkai, ir naujokai.
Alvydas Puščius (TP-33 grupė) savo gebėjimus rodė ekrane, mat gydosi rimtą traumą, o jo talentas – akrobatinė gimnastika.
Evaldas Kojelis (TP-33 grupė) atliko dainą „Rytoj ir vėliau“.

2011-11-24

Mokytoja stažavosi Kaune

Lapkričio 14-18 dienomis Viekšnių skyriaus vyresnioji profesijos mokytoja Adolfina Grušienė dalyvavo Piliečių iniciatyvų centro vykdomo projekto Nr. 2ESF5-(22.9) „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ organizuotoje stažuotėje, kuri vyko Kauno „Saulės“ gimnazijoje.

2011-11-19

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO MOKYMO PROGRAMOS MOKINIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

Lapkričio 16 dieną VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro kvietimu Mažeikių PM Viekšnių skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse, kurio tikslas ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, profesinio pasirengimo motyvaciją, skatinti profesijos mokytojų iniciatyvumą ir kūrybiškumą.

2011-11-17

Mokiniai grįžo iš stažuotės Vokietijoje

Šių metų spalio 30 dieną du mūsų mokyklos mokinai MA-34 grupės mokinys Žilvinas Pukevičius ir PB-41 grupės mokinė Danutė Caregorodcevienė grįžo iš trijų savaičių stažuotės Vokietijoje pagal ŠMPF Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą "Tarptautinė praktika Europoje - didesnės karjeros galimybės Lietuvoje" Nr. LLP-LdV-2011-LT-0528.

2011-10-31

Išvyka į Kauną

Spalio 28 dieną, prieš prasidedant rudens atostogoms, nemažas būrys Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus mokinių turėjo galimybę nuvykti į Kauną.
Pagrindinis kelionės tikslas - aplankyti Kauno IX forto muziejų, gyvai prisiliesti prie mūsų Lietuvos istorijos, įtvirtinti per pamokas gautas žinias, jas pagilinti.

2011-10-29

Helovyno šventė bendrabutyje

Helovynas – šventė atkeliavusi iš užjūrio, tačiau ir lietuvaičiai neabejingi šiai „vaiduoklių“ šventei.
Todėl ir bendrabutyje buvo nutarta spalio 27 dieną atšvęsti šią puikią šventę.

2011-10-28

EUROPOS KALBŲ DIENA 2011

Jau penktą kartą Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje minima rugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena. Nors XX amžiuje anglų kalba tapo pasauline lingua franca, t.y. susikalbėjimo kalba tarp žmonių ir daugelyje šalių anglų kalba mokoma mokyklose kaip pirmoji užsienio kalba, renginys buvo skirtas daugiakalbystei – ir mūsų mokiniai pademonstravo savo sugebėjimus suprasti kitas Europos sąjungos kalbas.

2011-09-26

Bėgimas „Rudens takais“

Rugsėjo 16 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje įvyko masinis bėgimas „Rudens takais“. Varžybų tikslas populiarinti lengvąją atletiką tarp mokinių, propaguoti sveiką gyvenseną, išaiškinti geriausius mokyklos lengvaatlečius, sukomplektuoti bėgikų komandą ir atstovauti varžybose už mokyklos ribų.

2011-09-16