Traktorių praktinio vairavimo profesinio meistriškumo konkursas

Š.m. sausio 25 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus kvietimu Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės , Telšių profesinio rengimo centro mokyklos automechaniko specialybės mokiniai, mokytojai ir vadovai dalyvavo traktorių praktinio vairavimo konkurse, kurio tikslas buvo ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, praktinio traktorių vairavimo įgūdžius.

Pagal traktorių vairavimo konkurso organizavimo nuostatus mokinių komandą sudarė po 4 mokinius iš Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos, Telšių profesinio rengimo centro ir mūsų skyriaus.

Mūsų mokyklos komandą atstovavo agroserviso darbuotojo specialybės AD-32 grupės mokiniai Tomas Jarutis ir Tomas Skeivys taip pat technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės TP-33 grupės mokiniai Evaldas Kojelis ir Gediminas Mokusas.

Konkursą sudarė dvi dalys - teorinė ir praktinių užduočių. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: darbų sauga, darbo kultūra, darbo trukmė.
Sėkmingai atlikus teorines ir praktines užduotis, surinkus mažiausiai baudos balų pirmoji vieta skirta Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos mokiniui Tomui Štaškui, antroji vieta skirta Telšių profesinio rengimo centro mokyklos mokiniui Deividui Milgintui, o trečios vietos nugalėtoju tapo mūsų mokyklos AD-32 grupės mokinys Tomas Skeivys. Visos komandos apdovanotos padėkos raštais.

Praktinio vairavimo profesinio meistriškumo konkursą organizavo praktikos vadovas Alfredas Vėlavičius bei profesijos mokytojai Algimantas Beniušis, Rimantas Gureckis, Petras Čiuladis ir Genovaitė Čiužienė.

Alfredas Vėlavičius, praktikos vadovas